Hakkımızda

Üsküdar Perde Temizleme, Tezal Temizlik Hizmetleri kuruluşudur. Üsküdar Zeynep Kamil Mahallesindeki adresimizde, 1981’den beri perde temizleme hizmeti vermekteyiz. Dr. Fahri Atabey Caddesi üzerindeki adresimizde hizmetlerimiz aralıksız sürmektedir.

Perde Temizleme konusunda büyük bir tecürbe sahibi olan firmamız, kurumsal hizmeti tüketiciye ulaştırmaktadır. Perdeleri adresinize gelerek mekanizmasından söküyor, temizledikten sonra yine yerine monte ediyoruz. Her çeşit perdeyi garantili olarak temizliyoruz. Perde temizliği günümüzde ev hanımlarının canını sıkan, büyük vakit alan bir iştir. Oysaki bu işi yapan firmalar uygun fiyata ev hanımlarının yükünü hafifletmektedir.

Perde yıkama hizmetini uzman personelimiz ile birlikte yapıyoruz. Perdeler iş yerimize geldikten sonra kontrol edilmektedir. Kontrol sırasında perdenin kumaşına göre yıkama şekli belirlenir ve yıkama işlemi yapılır. Bazı özel perdeler kuru temizleme gerekirken, bazıları sanayi tip makinalarımızda yıkanmaktadır. Bunun için öncelikle perdenin kumaşı iyi tanınmalıdır.